خانه / اخبار باربری / اتوبار غرب تهران

اتوبار غرب تهران

اتوبار غرب تهران

اتوبار و باربری معروف بار با داشتن شعبه هایی در تمامی نقاط تهران و جهت ارائه خدمات هر چه سریع تر و رضایت مشتریان  خود تصمیم به ایجاد سرویس های اتوبار و باربری در غرب تهران را فراهم نموده است ، شما عزیزان ساکن غرب تهران می توانید در تمام روز های هفته حتی روز های تعطیل با اتوبار غرب تهران شعبه معروف بار تماس گرفته و  سرویس باربری خود را رزرو فرمایید خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته زیر نظر اتحادیه باربری های تهران و طبق اصول و ضوابط اتحادیه انجام  میگیرد .

اتوبار غرب تهران شما دوستان عزیز را در تمامی مراحل اسباب کشی چه از مشاوره ، بسته بندی ، جابجایی به صورت دقیق ، و حتی چیدمان همراهی نموده و شما را تا آخر مراحل اسباب کشی راهنمایی میکند و در کنار شما می باشد.

شرکت اتوبار غرب معروف بار در تهران با نیروی مجرب و کارشناسان زبده و خاور های مسقف و نیسان و وانت آماده است خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهد.

آیا از شکستن وسایل خود در اسباب کشی ها قبلی رنج برده و شکستن وسایل گرانبها و ارزشمندتان برای شما اعصاب خوردی به جای می گذارد ، بسته بندی حرفه ای را با شرکت باربری معروف بار تجربه نموده و رضایت را برای خود تضمین کنید ، بسته بندی وسایل به صورت کاملا حرفه ای و به سبک کشور های اروپایی بابل رپ و استرچ رپ صورت گرفته و جای هیچ نگرانی را برای شما همشهریان ساکن  غرب تهران نمیگذاریم.

تعرفه اسباب کشی ما طبق قیمت های اتحادیه باربری های تهران بوده و قیمیتی منصافه را جهت حمل اثاثیه های خود  تجربه کنید

برای تماس با شرکت حمل و نقل باربری معروف بار در غرب تهران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا اینکه از منوی بالا سرویس خود را به صورت اینترنتی رزرو فرماییدو منتظر تماس کارسناسان ما باشید.

تلفن های اتوبار غرب تهران :

۴۴۳۳۲۰۶۲

۴۴۳۳۲۰۶۸

۴۴۳۳۲۰۹۲

۴۴۳۳۶۷۴۹

۴۴۳۳۶۷۲۱

هدف ما ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن غرب تهران بوده و جلب رضایت مشتری از هر چیزی برای ما  اهمیت دارد.

 

 

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *